Wednesday, 28 December 2016

New Year's Eve - There is only one night like this...

I love this time just after Christmas when I am loaded with family energy, filled with amazing food and warmed with all this love and long conversations. But the party doesn't stop just yet as we have New Year's Eve ahead of us in only a few days. With this in mind I decided to try already today some of the outfits for this special evening. Mainly, to check if I need some miracle express 1-day diet to loose some of the Christmas fat:).

I am repeating and repeating that we should look amazing on a daily basis, but I believe that New Year's Eve is the only night in the year when we should glam, sparkle and shine all together without the thought: ' Is it too much?' :).

Below I have prepared 3 propositions of outfits to say goodbye to 2016 and to welcome 2017.

But which one to chose:).


Uwielbiam ten czas zaraz po Świętach, kiedy jestem naładowana rodzinną energią i atmosferą, napełniona po brzegi pysznymi daniami i ogrzana całą tą miłością i długimi rozmowami z bliskimi. Ale świąteczny klimat się jeszcze nie skończył, bo już za kilka dni mamy przed sobą sylwestrową noc. Z myślą tą, już dziś postanowiłam sprawdzić w czym chciałabym przetańczyć tę noc oraz, a może przede wszystkim, czy potrzebuję ekspresowej diety cud działającej w kilka dni, by zgubić świąteczny tłuszczyk:).

Choć ciągle powtarzam, by wyglądać zjawiskowo nie tylko na specjalne okazji, ale również i na co dzień, to uważam jednak, że tylko w Sylwestrową Noc powinnyśmy błyszczeć, połyskiwać i być glamour wszystko w jednym - bez uciążliwej myśli: ' Czy aby nie za dużo. nie za mocno, nie za kiczowato?' :)

A poniżej przygotowałam dla Was kilka moich propozycji, które pozwolą mi godnie pożegnać się z rokiem 2016 i powitać 2017.

Tylko którą wybrać:).


1. Velvet navy dress / Welwetowa granatowa sukienka Orsay
2. Lace top and jacquard skirt/ Koronkowa bluzka i żakardowa spódniczka Orsay  Orsay

3. Little black dress / Mała czarna - Zara
4 comments:

 1. Welwetowa sukienka jest przepiękna! Kocham i kolor, i krój, i materiał. Bardzo kobieca! :D

  ReplyDelete
 2. Nie mogłabym się zdecydować którą ubrać i 2 i 3 są piękne. Pierwsza nie do końca pasuje mi ze względu na materiał. Nie przepadam za nim :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dla mnie koronki wygrywaja w tym roku:)

   Delete