Friday, 16 December 2016

Femininity challenge - Day 7


It's Friday - a date evening with my husband. Mostly we are going out for a drink or dinner, sometimes to the cinema or opera. But today we are planning to stay home and simply enjoy our own company. Nevertheless, I could not resist to wear my new dress, high heels and red lipstick. You remember? Celebration of the moment - the memento I have been repeating over and over! :).

It is also the last day of the challenge where I have been sharing with you my daily outfits. I have a small hope that I might inspire you to enjoy our feminine side, for the moment forget about jeans and trousers and proudly show your legs in skirts or dresses to the world:). Who, if not us - women, will decorate the streets? :)

Have a lovely weekend everyone! If you are staying in, don't forget to create lovely atmosphere by lights and candles.


Jest piątek - randka z mężem. Zazwyczaj wybieramy się na drinka bądź kolację, czasami do kina czy opery. Dziś jednak postanowiliśym zostać w domu i tak po prostu cieszyć się własnym towarzystwem. Nie powstrzymało mnie to jednak od założenia mojej nowej sukienki, w notabene kolorze czerwonym:), czarnych szpilek i czerwonej szminki. Pamiętasz? Celebrowanie chwili - zdanie, które powtarzam i powtarzam:).

To również ostatni dzień wyzwania, podczas którego dzieliłam się z Wami moimi pomysłami na strój z wykorzystaniem sukienki czy spódniczki. Mam również małą, nieśmiałą nadzieję, że zainspirowałam Was do wydobywania naszej kobiecości również na codzień, schowania jeansów na tydzień i pokazywania się w kobiecych sukienkach czy spódniczkach. Kto, jeśli nie my - kobiety, będzie ozdabiał nasze ulice? :)

Nacieszcie się weekendem moi Kochani. A jeżeli zostajecie dziś w domu, nie zapomnijcie stworzyć atmosfery poprzez świąteczne lampki i świeczki.8 comments:

 1. pięknie wyglądasz w tej czerwieni ! ;)

  ReplyDelete
 2. Przyznam, że właśnie od tworzenia tej atmosfery serdeczności i ciepła rozpoczynam przygotowania do różnych imprez, o nich zawsze najpierw myślę zanim zajmę się planowaniem wszystkiego. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja sie dopiero tego ucze, ale swietnie sie tym bawie:) Pozdrawiam:)

   Delete
 3. Ładna, kobieca sukienka :) I w świetnym kolorze!

  ReplyDelete
 4. Cudownie wyglądasz w tej sukience! :)

  ReplyDelete