Wednesday, 30 December 2015

Goodbye 2015! Welcome 2016Żegnamy rok 2015...
Dla mnie był on niezmiernie intensywny i stresujący, ale także pełen wzruszeń, rodzinnych spotkań i nowych znajomości. Przeprowadzka do Berlina, wicie nowego gniazdka, nauka nowego języka, nowa praca, podróże... Ale to ten jeden dzień w ciągu całego roku był najważniejszy - nasz ślub! Niezwykły, jeden, jedyny dzień przepełniony miłością, rodziną, przyjaciółmi i tańcami do białego rana:).
Te ostatnie dni Starego Roku to dobry czas na refleksje. Zatrzymajmy się i powspominajmy wszystkie chwile, te duże i te małe, które miały miejsce w odchodzącym już roku. Wydaje Ci się, że niewiele zrobiłaś, a kolejny rok przepływa Ci przez palce? Nieprawda! Nie umniejszaj swoich wyczynów. Spójrzmy na siebie, na nasze osiągnięcia  z podziwem, dumą i jeszcze większą wiarą w siebie i swoje możliwości. Zdziwisz sie jak wiele już osiągnęłaś, jak bardzo się zmieniłaś i jak wiele już masz dzięki własnej ciężkiej pracy. 

Przed sobą mamy czyściutkie i nowiutkie 365 dni. Jakie mam marzenia, jakie plany, jakie góry do zdobycia? Postanowiłam sobie, że w tym roku spiszę je wszystkie na małych karteczkach i schowam do słoika. Odcztam je dokładnie za rok (mam nadzieję, że nie będę podglądała:)). Ciekawe które się spełnią:).

Sylwestrowy wieczór to czas, w którym śmiało możemy pozwolić sobie na nieco odważniejszą kreację. Cekiny, błyszczące materiały, koronki. W końcu ten jeden raz w roku  poczujmy się jak Dancing Queen:) Na ten wyjątkowy wieczór wybrałam moją ulubioną granatową sukienkę z koronki. Idealna na całonocne tańce, kobieca i elegancka.

I na koniec już, w tym nadchodzącym Nowym Roku 2016, życzę Wam Kochani wiary w siebie, w swoje możliwości i zadowolenia z życia. To wszystko, co spotykamy na swojej drodze w kierunku obranego celu, czasami jest bardziej wartościowe aniżeli sam cel, który sobie obraliśmy...
Szczęśliwego Nowego Roku!Goodbye 2015 ...

It was a very intensive and stressful year for me, but also full of emotions, family meetings and new friends. Moving to Berlin, nesting in the new apartment, learning a new language, a new job, traveling ... But there was also the most important day - the day of our wedding - full of  love, family, friends and dancing until dawn :).


These last days of the old year is a good time for reflection. Just stop for the moment and walk down the memory lane, through all those moments, large and the small, which have taken place in the outgoing year. Do you think you have nothing to be proud of? Do you feel this is just another year which passes? Wrong. Look at yourself and your achievements with admiration and pride. You'll be amazed how much you have already achieved, how much you have changed since last year and how much you already accomplished thanks to your own hard work. Nobody else did it but you!

In front of us stand a brand new 365 days. What are my dreams, what are my plans , what are the mountains to conquer? This year I have decided to write them all on small slips of paper and put them in a jar. I will read them again exactly in one year ( of couse if I won' t peak :)). I wonder which one will come true :).

New Year's eve is an evening we can dress ourselves more fancy. Sequins, shiny materials, lace. This is the time to shine and dance like a Dancing Queen :) On this special evening I chose my favorite navy blue dress with lace. Perfect for all-night dancing, femininity and elegance.

In this upcoming year 2016, I would like to wish you all to believe in yourselves and your possibilities, find happiness throughout all the things you are doing and going to do! Remember, everything that we meet on the road to our goal, sometimes is more important and more valuable than the goal itself...
Happy New Year!

No comments:

Post a Comment