Tuesday, 27 October 2015

Dress to impress: Pink & Fabulous


(PL)
Szykownie podczas jesiennego spaceru? Czemu nie! Czujmy się i wyglądajmy zjawiskowo każdego dnia!
Postanowiłam sobie, że bez względu na to czy w ciągu dnia mam zaplanowane coś specjalnego, czy też nie, będę starała się zawsze założyć na siebie coś kobiecego i szykownego. Dla siebie! Dla nikogo innego - tylko dla siebie. Po co? By czuć się atrakcyjnie i pięknie niezależnie od okazji. Czy jest to rodzinne spotkanie czy tylko wyjście do kina - nieważne. Nie skąpmy sobie tego luksusu, a gwarantuję, że będziesz czuła się tak świetnie jak wyglądasz:)

Połączenie różu z granatem jest moim ulubionym już od dawna. Klasyczny krój płaszcza idealnie pasuje do sukienek czy spodni. Nie podkreśla, ale ładnie załamuje się na sylwetce. Jego intensywny kolor dodaje mu charakteru i na pewno sprawia, że jesteśmy łatwo zauważalni w tłumie. Nie bójmy się koloru. Znajdź odcień, w którym czujesz się i wyglądasz najlepiej i uczyń go swoim ulubionym.

Prosta, granatowa sukienka, lekko zwężająca się do dołu idealnie podkreśla kobiece kształty. Złote guziki nadają całości nieco marynarskiego charakteru. Idealna na wiele okazji!
Dodatki? Zbędne :)

(EN)
Chique and classy during the autumn walk? Why not! Feel and look fabulous every day!

I have promised myself, that regardless if I had planned anything special for the day or not, I will always try to put something female and chique on. For myself. Not for anybody else but myself. Why? To feel attractive  and beautiful regardless of the occasion. Is it family gathering or just going out to the cinema? Doesn't matter!  Don't refuse yourself  this luxury and I guarantee that you are going to feel as great as you look!

The connection of pink and navy colors were my favourite for a long time now. The classical cut of the jacket fits perfectly with dresses or trousers and flatters your figure. Its intensive color gives a bit of charakter and makes sure that we do not disappear in the crowd. Don' t be afraid of color. Find the shade, in which you feel and look beautiful and make it your favourite!

Simple, dark blue dress with the pencil shape perfectly highlights female curves. Gold bottoms give to the whole outfit a bit of marines style. Perfect for many occasions.
Extra accessories? Not needed:)


3 comments:

  1. A beautiful message and beautiful photographs. I love your style Betty!!!

    ReplyDelete
  2. Jesteś śliczna nie tylko na zewnątrz ale przede wszystkim w środku i to widać. Promieniejesz. Pozdrawiam

    ReplyDelete
  3. Jesteś śliczna nie tylko na zewnątrz ale przede wszystkim w środku i to widać. Promieniejesz. Pozdrawiam

    ReplyDelete